آشنايي با نرم افزارها و تكنولوژي هاي نوين جنگي در دستور كار ارتش | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

امير سرتيپ كيومرث حيدري، فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي، در حین حضور و بازدید از یکی از یگان های نیروی زمینی ارتش در شهرگرگان گفت: براي افزايش توان نظامي و قدرت دفاعي بايد به تكنولوژي و علم روز و همچنين به تجربيات و داشته هاي داخلي كشور توجه كرد.

وي با بيان اينكه به زودي از چهره جديد نيروي زميني ارتش در زمينه چالاكي، چابكي و قدرت دفاعي و تهاجمي رونمايي مي شود، اظهار كرد: طي سال گذشته به دستاوردهاي مهم نظامي و جنگ افزارهاي خوبي دست يافته ايم كه بنا داريم در هفته دفاع مقدس امسال بخشي از آنها را رونمايي كنيم.
امير حيدري با اشاره به اهداف سفر به گلستان و بازديد از توان رزمي تيپ 230 شهيدمتاجي گفت: اين ديدار با هدف اشراف بر خلاقيت ها و نوآوري هاي كاركنان ارتش در لشكر 30 در راستاي طرح هاي 23 گانه فرماندهي محترم نيرو و همچنين بررسي ميداني نيازمندي ها و رفع مشكلات احتمالي مجموعه لشكر 30 و تقدير و تشكر از فرماندهان و كاركنان خدوم و ممتاز انجام شده است.

وي افزود: از طرفي تلاش در جهت تحقق منويات مقام عظماي ولايت و فرماندهي معظم كل قوا، در راستاي تامين هر چه بيشتر رفاه و آسايش كاركنان و خانواده هاي آنان از جمله اهداف اين حضور بوده است.

به گفته فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي توجه به ايمان، آموزش، انضباط، بصيرت ديني و سياسي و ولايتمداري كاركنان ارتش و خانواده هاي آنان از جمله مهمترين سر خط هاي مديريت فرماندهي نيروي زميني ارتش است.

وي خاطرنشان كرد: امروز ارتش جمهوري اسلامي ايران به تعبير مقام عظماي ولايت و رهبري ارتش مومن، مكتبي و در راستاي تامين منافع ملت بزرگ ايران است و در اين مسير با تقديم 50 هزار شهيد غرور آفرين همچنان انقلابي، مصمم، آگاه و دشمن شناس به پيش مي رود.

 

آشنايي با نرم افزارها و تكنولوژي هاي نوين جنگي در دستور كار ارتش

49