آغاز همکاری دانشگاه تهران با دانشگاه عالی دفاع ملی | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

 

 

 

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه عالی دفاع ملی و دانشگاه تهران امضاء شد.

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه عالی دفاع ملی، این تفاهم‌نامه همکاری بین رییس دانشگاه عالی دفاع ملی سرتیپ پاسدار احمد وحیدی و دکتر محمود نیلی احمدآبادی رییس دانشگاه تهران، ۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۵ به امضا رسید.

رفع نیازهای علمی و هم‌چنین شناسایی و رفع نیازهای جامعه، به‌منظور فراهم آوردن زمینه مساعد برای تعامل سازنده از مفاد این تفاهم‌نامه است.

هم‌چنین از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه همکاری، می‌توان به انجام طرح‌های تحقیقاتی، برگزاری همایش‌های داخلی و بین‌المللی مشترک، برگزاری میزگردها، سخنرانی‌ها و همایش‌های تخصصی محدود اشاره کرد.

گفتنی‌است معرفی و به‌کارگیری نخبگان و استعدادهای برتر در قالب سرباز محقق، تبادل و غنی‌سازی بانک‌های اطلاعات اساتید و پژوهش‌های حوزه علوم راهبردی، اطلاع‌رسانی و فراهم نمودن زمینه بهره‌مندی از شخصیت‌های علمی، مهمانان و هیأت‌‌های خارجی طرفین، شناخت فناوری‌های قدرت‌ساز و آینده‌نگار فناوری و مدل‌سازی و شبیه‌سازی ابرسامانه‌ها و سامانه‌های پیچیده سخت و نرم با استفاده از نظریه‌های جدید، از دیگر اهداف این تفاهم نامه به شمار می‌رود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آغاز همکاری دانشگاه تهران با دانشگاه عالی دفاع ملی

49