از رهبران شیعیان بحرین: علمای جهان اسلام نقش موثری در مقابله با تفکرات استکبار دارند | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

از رهبران شیعیان بحرین:
علمای جهان اسلام نقش موثری در مقابله با تفکرات استکبار دارند
یکی از رهبران شیعیان بحرین گفت: امروز علمای جهان اسلام می توانند نقش موثر و پررنگی در مبارزه با تفکرات استکباری و ضد اسلامی داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی همایش بین المللی نقش دنیای اسلامی در هندسه قدرت جهانی، عبدالله صالح ابراهیم با اشاره به نقش همایش "نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی"در همگرایی و اتحاد امت اسلامی اظهار کرد: بنده نقش این همایش را در پیشبرد اهداف بیداری اسلامی بسیار خوب ارزیابی می کنم.
وی افزود: از آغاز حرکت های بیداری اسلامی تاکنون جمهوری اسلامی ایران نقش موثری در پیشبرد اهداف داشته و توانسته چشم انداز خوبی برای این حرکت ها تبیین کند و همانند گذشته این ایفای نقش را ادامه دهند.
این رهبر شیعیان بحرین خاطرنشان کرد: علمای جهان اسلام می توانند نقش موثر و پررنگی در همگرایی امت اسلامی داشته باشند؛ امروز تفکرات استکباری و ضد اسلامی در مخالفت با تفکرات اسلامی قرار گرفته و به مقابله با تفکرات اسلامی می پردازند در حالی که باید علمای جهان اسلام با تفکرات استکبار مبارزه کنند.
صالح ابراهیم تاکید کرد: تفکر اسلامی راه سعادت بشر است، ما نیز تلاش می کنیم تا این تفکر را بیش از هر زمانی اشاعه داده و گسترش دهیم و با این تفکر ضداسلامی مبارزه جدی داشته باشیم.
گفتنی است همایش بین المللی نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی با حضور جمعی از نخبگان اندیشمندان، رهبران و متفکران جهان اسلام از 32 کشور جهان به مدت 2 روز در مرکز همایش های صدا و سیما در حال برگزاری است.
انتهای پیام/

از رهبران شیعیان بحرین: علمای جهان اسلام نقش موثری در مقابله با تفکرات استکبار دارند

49