انتصاب فرماندۀ نیروی دریایی و معاون هماهنگ‌کنندۀ سپاه | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

انتصاب فرماندۀ نیروی دریایی و معاون هماهنگ‌کنندۀ سپاه

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه‌ای دریادار پاسدار علی فدوی را به‌عنوان معاون هماهنگ‌کنندۀ سپاه و دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری را به سمت فرماندۀ نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

متن احکام فرمانده کل قوا به این شرح است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

دریادار پاسدار علی فدوی

بنا به پیشنهاد فرماندۀ کل سپاه و نظر به تجارب ارزنده و شایستگی، شما را به سمت معاون هماهنگ‌کنندۀ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، منصوب می‌کنم.

ارتقاء ظرفیت‌‌های کارشناسی و کارآمدی ستاد سپاه با بهره‌گیری از توانمندی‌ها و قابلیت‌های نخبگی سپاه در نیل به پیشرفت و کسب آمادگی‌های همه‌جانبه در پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن در تعاملی سازنده و هم‌افزا با ستاد کل و سایر سازمان‌های نیروهای مسلح و لحاظ تدابیر فرماندۀ کل سپاه مورد انتظار است.

از تلاش‌ها و خدمات سردار سرتیپ پاسدار جمال‌الدین آبرومند در طول دورۀ مسئولیت تشکر می‌کنم.

سعادت همگان را از خداوند متعال خواهانم.

سید علی خامنه‌ای

۱ شهریورماه ۱۳۹۷

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری

بنا به پیشنهاد فرماندۀ کل سپاه و نظر به تعهد و شایستگی و تجارب ارزنده، شما را به سمت فرماندۀ نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب می‌کنم.

بهره‌گیری از کارکنان متدین و انقلابی، ارتقاء آموزش و مهارت‌ها و تجهیزات و امکانات دریایی و اشراف اطلاعاتی توأم با رشد روزافزون توان و آمادگی‌های رزمی، تعالی معنوی و بصیرتی، توجه به نیازهای معیشتی با رویکرد ساخت نیروی دریایی متحرک و رو به رشد تراز انقلاب اسلامی، در تعامل اثربخش و هم‌افزا با خانوادۀ بزرگ سپاه و بسیج و بخش‌های ذیربط لشکری و کشوری در امور دریایی مورد انتظار است.

از تلاش‌ها و خدمات خالصانۀ دریادار پاسدار علی فدوی در طول دورۀ مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم.

سعادت همگان را از خداوند متعال خواهانم.

سید علی خامنه‌ای

۱ شهریورماه ۱۳۹۷

منبع خبر: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری

انتصاب فرماندۀ نیروی دریایی و معاون هماهنگ‌کنندۀ سپاه

49