برگزاری مراسم افتتاحیۀ سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه و پژوهشگاه عالی ملی و تحقیقات راهبردی | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

برگزاری مراسم افتتاحیۀ سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه و پژوهشگاه عالی ملی و تحقیقات راهبردی

 

مراسم افتتاحیۀ سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی با حضور جمعی از مقامات عالی‌رتبۀ لشکری، استادان، دانشجویان قدیم و جدیدالورود در ساعت 09:30 روز دوشنبه 9/ 7/ 1397 با تلاوت کلام‌الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و اجرای زندۀ سرودهای حماسی و دفاعی توسط گروه رزم‌نواز دانشگاه افسری امام علی(ع) آجا آغاز گردید.

 

در ابتدای مراسم سرتیپ پاسدار دکتر ظریف‌منش جانشین رئیس دانشگاه در امور آموزش و تحصیلات تکمیلی گزارشی از اهم اقدامات تحولات آموزشی صورت گرفته در دانشگاه را ارائه داد. سپس رئیس دانشگاه، سرتیپ پاسدار دکتر احمد وحیدی ضمن تبیین جایگاه دانشگاه عالی دفاع ملی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انتظارات فرماندهی معظم کل قوا از این دانشگاه و تعبیر معظم‌له از دانشگاه به عنوان هستۀ سخت نظام، به تشریح عملکرد و حوزه‌های شش‌گانۀ مأموریت دانشگاه پرداختند.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی، رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا به تبیین نقش و جایگاه تربیت در نظام آموزش و انتظارت تربیتی از دانش‌آموختگان دانشگاه عالی دفاع ملی به عنوان مدیران راهبردی آتی کشور پرداختند.

در بخش پایانی مراسم نیز به تعدادی از دانشجویان که ظرف مدت سال تحصیلی 97 - 1396 موفق به دانش‌آموختگی گردیده بودند، دانشنامه‌های آنان اعطاء گردید و از 8 نفر از دانشجویان نمونه در رشته‌های مختلف دانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد.

برای دریافت گالری تصاویر روی اینجا کلیک نمایید

منبع خبر: دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

 

برگزاری مراسم افتتاحیۀ سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه و پژوهشگاه عالی ملی و تحقیقات راهبردی

49