توهین به پیامبر اسلام بی‌شرمی جاهلانه و خباثت آلود است | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،
آیت‌الله موحدی‌کرمانی با اشاره به توهین نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشان اسلام، تصریح کرد: توهین به ساحت پیامبر اعظم(ص) به دلیل هراس غرب از پیشروی اسلام در اروپا بود از این رو این کار اوج سقوط اخلاق و خباثت غرب را نشان داد.

خطیب موقت تهران تصریح کرد: ببینید تا کجا به مرحله سقوط اخلاقی رسیده‌اند که باید گفت زهی خجالت. بگذارید این جانیان چهره کریه خود را نشان دهند و دشمنی خود را با اسلام آشکار کنند تا دنیای اسلام بیدار شود و دل به ناکسان نبندند. جای تأسف است که با کمال بی‌شرمی حمایت از این بی‌احترامی را حمایت از آزادی می‌دانند در حالی که این دریدگی،‌ خباثت و جهالت است.

وی با بیان اینکه از این عجیب‌تر این‌که این جانیان و کسانی که خود تروریست واقعی و تروریست پرور هستند به راه افتاده‌اند، ‌راهپیمایی کرده و تروریسم را محکوم می‌کنند افزود: نخست‌وزیر رژیم سفاک اسرائیل در راهپیمایی شرکت می‌کند و تروریسم را محکوم می‌کند.

«رژیمی که خود کودک‌کش و جلاد است. باید پرسید، پس چه کسی در سوریه از تروریست‌ها حمایت می‌کند و برایشان سلاح می‌فرستد؟ الحمدلله آنهایی که از تروریسم‌ها حمایت کردند و آنها را در آستین پروراندند حالا همین تروریست‌ها و داعش به جان خودشان افتاده‌اند.»

توهین به پیامبر اسلام بی‌شرمی جاهلانه و خباثت آلود است

49