دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: ايـــران پيشرفـــــت هاي نظامي اش را متوقف نمي كند/ از هيچ تهديدي نمي ترسيم | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام با اشاره به توان بالاي موشكي ايـــران براي مقابله با دشمنان، گفت: داعش با از دست دادن موصل و آخرين سنگرهايي كه در حلب داشته، در حال فروپاشي كامل اســت.
محسن رضايي در گفت وگو با ايسنا اظهار كرد: توان موشكي جمهوري اسلامي ايـــران، مرتبا رو به پيشرفـــــت اســت.
وي افزود: توان موشكي ايـــران، از نظر دقت، كيفيت و اســتانداردهايي كه بايد در يك موشك شاهد آن باشيم، روز به روز رو به افزايش و پيشرفـــــت اســت.
دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام تصريح كرد: ايـــران هيچ گاه پيشرفـــــت هاي نظامي خود را متوقف نمي كند و از كسي دستور نمي گيرد. ما از هيچ تهديدي نمي ترسيم و در اين زمينه هدف ايـــران آن اســت تا امنيت كامل را براي مردم رقم بزند.
وي با بيان اينكه داعش با از دست دادن موصل و آخرين سنگرهايي كه در حلب داشته، در حال فروپاشي كامل اســت، عنوان كرد: داعش از دو طرف، يعني از طرف عراق به سمت سوريه و از طرف سوريه به سمت عراق مرتبا در حال فشرده شدن اســت.
فرمانده سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامي درباره امنيت اســتان خوزستان با توجه به حضور داعش در منطقه، خاطرنشان كرد: امنيت خوزستان بسيار خوب و افق آينده اســتان در بحث امنيت يك افق كاملا روشن اســت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: ايـــران پيشرفـــــت هاي نظامي اش را متوقف نمي كند/ از هيچ تهديدي نمي ترسيم

49