در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: بدون تردید نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تجلی اراده ملت بزرگ ایران برای دفاع از ارزش‌های اسلامی است و در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم.

 

به نقل از پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار «حسین سلامی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم به آب اندازی شناور جدید سپاه در بوشهر اظهار داشت: امروز از روزهای تاریخی است و صفحه دریاها امروز شاهد حضور یکی دیگر از پدیده‌های ارزشمند با بُرد 10 هزار کیلومتر است که از تجلیات اراده‌های مردان دریادل نیروی دریایی است تا بر جبین این ملت مهر افتخار بنشانند.

وی افزود: این توفیق بزرگ را به تمام عزیزان تبریک می‌گویم و دهه ولایت را تبریک می‌گویم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: در حال ساخت یک تمدن بزرگ هستیم و در یک میدان نبرد همه جانبه با دشمنان اسلام و ایران هستیم.

سردار سلامی تصریح کرد: در حال ساختن سازه‌های یک قدرت بزرگ هستیم؛ قدرتی که بتواند میدان موازنه حقیقی را به نفع مسلمانان تغییر دهد.

وی بیان کرد: در سواحل خلیج فارس از اقتدار دریایی ایران اسلامی دفاع می‌کنیم و بدون تردید نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تجلی اراده ملت بزرگ ایران برای دفاع از ارزش‌های اسلامی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم.

سردار سلامی گفت: تصمیم گرفته‌ایم اگر تمام دشمنان هم در برابر ما توطئه کنند، در مقابل آنها بایستیم و به فضل خدا این مهم با اراده و ایمان رزمندگان اسلام محقق می‌شود.

وی ابراز داشت: امروز میدان‌های دفاع و نبرد علیه مسلمانان را به اقصی نقاط توسعه داده‌ایم و جهاد کبیر را ادامه خواهیم داد و استمرار این جهاد تا فتح آخرین سنگرهای کلیدی ادامه می‌یابد.

 

 

در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم

49