دکتر باقری در دانشگاه صنعتی سهند: لزوم ترویج فعالیت‌های تیمی بین رشته‌ای در دانشگاه‌ها | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت های اُمنا و هیئت ممیزه مرکزی در آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشگاه صنعتی سهند گفت: دانشگاه‌ها باید کارهای تیمی بین رشته‌ای را در دانشگاه ترویج داده و از همکاران و مسئولان ذیربط مرتبط با صنعت هم در پروژه‌ها استفاده کنند.

دکتر باقری در دانشگاه صنعتی سهند: لزوم ترویج فعالیت‌های تیمی بین رشته‌ای در دانشگاه‌ها

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه صنعتی سهند، دکتر باقری در این آیین ضمن تشکر از زحمات دکتر آذری خسروشاهی رئیس سابق دانشگاه صنعتی سهند از دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی به خاطر قبول این مسئولیت قدردانی کرد.

وی تصریح کرد: امروزه باید روی ترویج علم در دانشگاه‌ها کار بکنیم و هیچ مشکلی امروز در جامعه بدون استفاده از داده و تصمیم‌گیری‌های درست انجام نمی‌شود.

قائم مقام وزیر علوم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با استادان در خرداد ماه سال جاری، بر لزوم درگیر کردن دانشگاه‌ها در حل مسائل و مشکلات، تربیت اخلاقی، فرهنگی و هویتی دانشجویان و تحول دائم و اصلاح مستمر تأکید کرد.

دکتر باقری خاطر نشان کرد: طبیعتاً به منظور ارتقای کیفی دانشگاه‌ها، بهادادن به ایده‌های دانشجویان و فراهم کردن زمینه‌های خلاقیت و نوآوری دانشجویان باید مدنظر قرار گیرد و بهتر است از دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی برای انجام پروژه‌های کارشناسی استفاده کنیم.

در پایان دکتر باقری با اهدای تقدیرنامه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دکتر رسول آذری خسروشاهی از خدمات وی در زمان تصدی ریاست دانشگاه صنعتی سهند قدردانی و حکم سرپرستی دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی را به وی ابلاغ کرد.منبع خبر: تارنمای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 

دکتر باقری در دانشگاه صنعتی سهند: لزوم ترویج فعالیت‌های تیمی بین رشته‌ای در دانشگاه‌ها

49