دیدار رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی و رئیس مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی با رئیس مجلس شورای اسلامی | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

دیدار رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی و رئیس مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی با رئیس مجلس شورای اسلامی

 

در روز سه‌شنبه (4 دی 1397) دیداری بین سردار سرتیپ پاسدار دکتر احمد وحیدی، رئیس دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی و دکتر مهدی غضنفری، رئیس مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار گردید. سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی، رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی در این دیدار فعالیت‌های انجام شده در دانشگاه، در حوزۀ حکمرانی را بیان نمود و در ادامه دکتر مهدی غضنفری، رئیس مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی به ضرورت‌های وجودی این مدرسه و لزوم آشنایی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مطالب مربوط به حوزۀ حکمرانی و نحوۀ برگزاری دوره‌های این مدرسه اشاره کرد.

پس از آن دکتر علی لاریجانی، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اهمیت و ضرورت وجود مدرسۀ حکمرانی، نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود را در خصوص مطالب مهمی که باید مورد توجه مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی قرار گیرد، بیان کرد.

لازم به ذکر است که مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی به عنوان اولین مدرسۀ حکمرانی در جمهوری اسلامی ایران روز پنجشنبه (8 شهریور 1397) مصادف با عید غدیر خم برای آموزش حکمرانی فعلی و آینده تأسیس و راه‌اندازی شده است.

منبع خبر: مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی

دیدار رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی و رئیس مدرسۀ حکمرانی شهید بهشتی با رئیس مجلس شورای اسلامی

49