رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح: مرحلۀ اول انتقام انجام شد | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستیدرئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح: مرحلۀ اول انتقام انجام شد

 

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: «نخستین مرحلۀ انتقام حملۀ تروریستی اهواز اجرا شد و مراحل دیگری از انتقام هم اتفاق خواهد افتاد.»

 

سردار سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، بعد از ظهر دوشنبه (9 مهر 1397) در جلسۀ اعضای شورای عالی سیاست‌گذاری مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه که در موزۀ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: «تروریست‌ها با سوء استفاده از مراسم رژه به میان جمعیت آمدند و به‌طور کور مردم را به رگبار بستند. این تروریست‌ها مورد حمایت گروه تروریستی داعش و یکی دیگر از گروه‌های تروریستی بودند که سران آن‌ها در کشورهای اروپایی هستند.»

وی با بیان اینکه نخستین مرحلۀ انتقام این حمله تروریستی اجرا شد، گفت: «عملیات گستردۀ موشک و پهپاد نیروهای مسلح ارزش والایی داشت از این جهت که این پهپادها برای اولین بار با عبور از فضای چند کشور خودشان را با دقت تمام به هدف رساندند و ضربات سنگینی به دشمن وارد کردند‌. موشک‌ها با طی مسافت بیش از 550 کیلومتر خود را به نقطۀ استقرار دشمن رساندند. مراحل دیگری از انتقام هم اتفاق خواهد افتاد.»

سرلشکر باقری ادامه داد: «این امر نشان می‌دهد که امنیت ملت ایران برای رهبر معظم انقلاب، نیروهای مسلح و حاکمیت کشور خط قرمز محسوب می‌شود. نیروهای مسلح از این پس با رعایت همۀ ملاحظات امنیتی مراسمات خود را به‌صورت مردمی برگزار خواهد کرد. با تمهیدات اندیشیده شده این‌گونه حوادث تکرار نخواهد شد. دشمنان بدانند که نخواهند توانست امنیت کشور را با خطر مواجه کنند.»

منبع خبر: تسنیم

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح: مرحلۀ اول انتقام انجام شد

49