رهبر شیعیان بحرین: علمای مجاهد اسلام در بیداری اسلامی نقش خود را ایفا کنند | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

رهبر شیعیان بحرین:
علمای مجاهد اسلام در بیداری اسلامی نقش خود را ایفا کنند
یکی از رهبران شیعیان بحرین گفت: رژیم بحرین مجازات های دسته جمعی علیه مردم می کند و امید ما به علمای مجاهد اسلام است که در صف مردم قرار بگیرند و از منافع ملت ها در بیداری اسلامی دفاع کند.
به گزارش روابط عمومی همایش بین المللی نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی، سید مجید مشعل در محل مرکز همایش های صدا و سیما اظهار کرد: آینده جهان اسلام تحت رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) آینده ای تابناک است که به اصول اسلامی و خطوط برجسته اسلامی پایبند باشند.
وی افزود: انقلاب ما در بحرین آرمان های بزرگی را در بردارد و پرچم اسلام را بر دوش دارد این ملت کم جمعیت تحت ظلم و در حاشیه رانده شدن واقع شده، این یک قدرت حاکمه ای است که تشکیل شده از یک خانواده ای بوده که از خارج از بحرین وارد شده 230 سال پیش به ایران آمده و قدرت را در انحصار خود گرفته است.
مشعل گفت: این ملت مراحل متعددی از مقاومت را در پیش گرفته در قیام اخیر خود در فوریه 2011 قیام برپاخاست، همه قیام کردند و خواستار حقوق عادلانه خود شدند.
از رهبران شیعیان بحرین تاکید کرد: مردم در همه عرصه ها حضور داشته و خواهند داشت و شما امروز در رسانه ها تظاهرات این ملت را می بینید.
وی خاطرنشان کرد: رژیم بحرین مجازات های دسته جمعی علیه مردم می کند و امید ما به علمای مجاهد اسلام است که در صف مردم قرار بگیرند و از منافع ملت بحرین دفاع کنند.
از رهبران شیعیان بحرین با تاکید بر وحدت امت اسلام گفت: از خداوند می خواهیم که ملت های اسلامی نقش طبیعی خود را ایفا کرده و در تعیین سرنوشت خود اقدام موثر داشته باشند.
گفتنی است همایش بین المللی نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی با حضور جمعی از نخبگان اندیشمندان، رهبران و متفکران جهان اسلام از 32 کشور جهان به مدت 2 روز در مرکز همایش های صدا و سیما در حال برگزاری است.
انتهای پیام/

رهبر شیعیان بحرین: علمای مجاهد اسلام در بیداری اسلامی نقش خود را ایفا کنند

49