سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی: بار دیگر عقلانیت روحانیت شیعه در سازمان ملل درخشید | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: یکبار دیگر عقلانیت روحانیت شیعه در چهره رئیس‌جمهور اسلامی ایران در سازمان ملل متحد درخشید.
به گزارش ایسنا، در پی رخشش رئیس‌جمهور کشورمان در سخنرانی خود در سازمان ملل متحد، سرلشکر بسیجی دکتر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستادکل نیروهای مسلح طی سخنانی اظهار کرد: یکبار دیگر عقلانیت روحانیت شیعه در چهره رئیس جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد درخشید و در چارچوب و در کلام نقض رهبر انقلاب، عزت، حکمت و مصلحت را در جهان به کرسی نشاند.
ایشان همچنین گفتند: آقای رئیس‌جمهور، مواضع صریح و انقلابی و حق‌طلبانه و مستحکم ملت ایران را به جهانیان نشان داد.
ایشان تصریح کردند: سخنان مقام محترم ریاست جمهوری یک پیام داخلی هم داشت، آنجا که گفت "مخالف را نه تنها باید تحمل کرد که باید با او کار کرد".
رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید بر اینکه "آقای روحانی با این حکمت سیاسی شعارهای اصلاح‌طلبان را پشت سر گذاشت و راهی نو برای همبستگی، نشاط و مشارکت ملی گشود"، گفت: خدا را به این نعمت شکرگذاریم و برای نماینده ملت ایران آرزوی موفقیت در این سفر طلب می‌کنیم.
عضو شورای عالی امنیت ملی افزود: میدان سیاست جهانی امروز با یک سیاستمدار ولایی و حکیم از علمای دین، اسلام ناب را می‌آزماید و جهان ناظر این صحنه است.
ایشان در پایان خاطرنشان کردند: نخبگان جهان راه برون‌رفت از مشکلات را در الگوهای ایرانی - اسلامی می‌جویند و این برای ما یک افتخار ملی است.

سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی: بار دیگر عقلانیت روحانیت شیعه در سازمان ملل درخشید

49