سپاه نمی تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در همایش سالانه مدیران روابط عمومی وتبلیغات رده‌های نیروی زمینی سپاه در مشهد مقدس از «پایبندی به مبانی دینی»، «تبعیت از رهبری» و «مردمی بودن» به عنوان مولفه‌های اقتدار سپاه یاد کرد و گفت: هر چه این عناصر را تقویت کنیم توفیقات بیشتر و تیغ دشمن کندتر می شود.  سخنگوی سپاه در ادامه خاطرنشان کرد: امروز در شرایطی قرار داریم که جبهه رسانه‌ای و دستگاه‌های سخن پراکنی نظام سلطه، با سرمایه گذاری همه جانبه و بکارگیری ترفندهای مختلف درصدد هستند چهره افتخار آمیز و امنیت افرین سپاه نزد افکار عمومی را تخریب و بین نهادهای انقلابی و مردمی در بین مردم عزیز کشورمان شکاف و فاصله ایجاد کنند. سردار شریف ارائه تصویر واقعی از سپاه به جامعه و تلاش هوشمندانه در صیانت از آن را مسئولیت سنگین و خطیر روابط عمومی‌ها دانست و افزود: انعکاس و معرفی شایستگی‌ها، کارکردها، توانمندی‌ها و نقش‌آفرینی سپاه در دفاع از انقلاب اسلامی و پیش برندگی نظام و ملت ایران با شیوه‌های موثر و موفق با بهره‌گیری از ابزارها و فرصت‌های رسانه‌ای به جامعه و افکار عمومی رسالت مجموعه‌های روابط عمومی است. سردار شریف با اشاره به نقش آفرینی سپاه در عرصه‌های نیاز انقلاب اسلامی و نظام، تصریح کرد: بحمدالله حضور و ایفای نقش موثر و تعیین کننده سپاه در عرصه سازندگی، با اجرای پروژه‌های عظیم ملی کمک به دولتها در خدمت به مردم بوده است و سپاه همواره با اقتدار و دغدغه مندی برای حل مشکلات مردم قدم برمی دارد. وی افزود: سپاه نمی‌تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد زیرا از جنس مردم است و ما نمی‌توانیم نظاره‌گر باشیم. سپاه، زاده انقلاب است و هویت انقلابی خود را از ولایت پذیری و مردمی بودن می‌گیرد.

سخنگوی سپاه در پایان تصریح کرد: با حضور مقتدر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در سال ۹۶ با ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس، از واردات بنزین بی نیاز شده­ایم و حتی می‌توانیم بنزین را به کشورهای دیگر صادر کنیم و در حوزه‌های دیگر سد سازی، جاده سازی، پل سازی و هزاران پروژه دیگر که سپاه با افتخار و اقتدار به مردم خدمت می کند.

سپاه نمی تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد

49