عقده‌گشایی جان کری درباره توان دفاعی ایران مشکل کاخ سفید را حل نمی‌کند | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

 

معاون ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به سخنان اخیر جان کری:

معاون ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه «عقده‌گشایی وزیر خارجه آمریکا در مورد توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران، مشکل کاخ سفید را حل نمی‌کند» تصریح کرد: چنانچه ایالات متحده بخواهد از بن‌بست منطقه رهایی یابد تنها چاره آن است که منطقه را ترک کند.

  سردار سید مسعود جزایری معاون ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه ایالات متحده طی مصاحبه با یکی از رسانه‌های غربی و ارائه توصیه‌های شیطانی به ایران اظهار کرد: جنگ‌های خونین در عراق، افغانستان، سوریه، یمن، ادامه اشغالگری صهیونیست‌ها در فلسطین، جنگ رژیم بعثی صدام علیه جمهوری اسلامی ایران، منازعات لبنان، بحرین و سایر حوادث و وقایعی که هر یک به‌گونه‌ای هزاران کشته و مجروح و خرابی‌های پایان‌ناپذیر را به‌همراه آورده است تنها بخشی از عملکرد هیئت حاکمه شیطانی آمریکا در منطقه و فراتر از آن به شمار می‌آید.

وی افزود: حضور آمریکا در منطقه غده سرطانی بدخیمی است که تنها راه علاج آن خارج نمودن این غده چرکین و اخراج آمریکا از منطقه می‌باشد.

سردار جزایری با بیان اینکه «عقده‌گشایی وزیر خارجه آمریکا در مورد توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران، مشکل کاخ سفید را حل نمی‌کند» تصریح کرد: چنانچه ایالات متحده بخواهد از بن‌بست منطقه رهایی یابد تنها چاره آن است که با قبول خطای راهبردی و پذیرش مسئولیت هزاران اقدام جنایتکارانه منطقه را ترک کند و ملت‌های حاضر در جنوب غرب آسیا را از شر طاغوت اعظم و شیطان بزرگ رهایی بخشد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پایان تأکید کرد: در ایران هیچ‌کس به آمریکا اجازه نمی‌دهد بدعهدی‌هایش را با مسائل دفاعی و منافع مقاومت گره بزند.

 

 

 

 

 

 

عقده‌گشایی جان کری درباره توان دفاعی ایران مشکل کاخ سفید را حل نمی‌کند

49