علت اصرار آمریکا برای مذاکره مستقیم با ایران تصویرسازی منفی از انقلاب اسلامی است | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

دكترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز 5شنبه طی سخنانی در همایش دفاع ملی؛ دفاع همه جانبه گفت:تهاجم غرب در اقتصاد و فرهنگ را باید سیال بدانیم چرا که سوت جنگ در این ابعاد علنی نیست.
وی با بیان اینکه جریان جهانی از تئوری یکجانبه گرایی دور شده است، افزود: جمهوری اسلامی از بوجود امدن یک دیکتاتوری بین المللی جلوگیری کرده است.
رئیس مجلس تصریح کرد: غرب پروژه سرگرم سازی ملتها را دنبال می کند؛ در زمینه سوریه هم باید گفت که آیا کشورهای ارسال کننده سلاح به سوریه دنبال دموکراسی در این کشور هستند. متاسفانه برخی کشورهای منطقه در موضوع سوریه کنار آمریکا هستند.
"اصرار آمریکا برای مذاکره با ایران به خاطر این است که می خواهد تصویری منفی از خصوصیت ضداستکباری انقلاب اسلامی نشان دهند از این رو حریف از راه های مختلف قصد ایجاد سد در مقابل انقلاب اسلامی دارد."
لاریجانی ادامه داد: باید مردمی بودن دفاع را جدی بگیریم. بالاخره علی رغم نگرانی های دشمنان، دستیابی ایران به فناوری تولید انواع موشک ها عامل قدرت ماست و ما باید این قدرت را پیگیری و تقویت کنیم.

علت اصرار آمریکا برای مذاکره مستقیم با ایران تصویرسازی منفی از انقلاب اسلامی است

49