فروشگاه اینترنتی اتکا | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

فروشگاه اینترنتی اتکا

 

سازمان اتکا با بیش از 60 سال تلاش در حوزه‌های اقتصادی و مالی، بازرگانی خارجی، صنعتی، کشاورزی و دامپروری، فروشگاهی و توزیع کالا، به‌عنوان یک از بزرگترین شرکت‌های مادر تخصصی اقتصادی ایران به‌شمار می‌آید. این سازمان با بهره‌گیری از نیروهای متخصص، شبکه‌های هوشمند نرم افزاری و سخت‌افزاری در زمینۀ تأمین، تولید، توزیع و خدمات، مدیریت سرمایه وکسب و کارهای مالی واقتصادی کشور پیشتاز بوده، به گونه‌ای که به‌عنوان بزرگترین شبکۀ توزیع کالاهای مصرفی زمینۀ تامین، تولید و توزیع اقلام مصرفیِ بازار داخلی و بین‌المللی، در جمع 50 شرکت برتر ایران قرار داشته و در حال حاضر رتبۀ اول شرکت‌های چندرشته‌ای ایران را در اختیار دارد.

سازمان اتکای وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران که در راستای ارائۀ خدمات مناسب و آسان به پرسنل نیروهای مسلح از ابتدای سال 1397 اقدام به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی نموده‌است، با عرضۀ انواع کالا در حوزۀ دیجتال، صوتی و تصویری، لوازم خانگی، آرایشی و بهداشتی، ابزار و خودرو، ورزش و سلامت، کتاب و لوازم‌التحریر آمادۀ ارائۀ خدمات با قیمت و کیفیت مناسب به صورت فروش نقدی و اقساطی به پرسنل شاغل و بازنشستگان نیروهای مسلح می‌باشد.

لذا متقاضین محترم جهت بهره‌گیری این خدمات در تمامی نقاط کشور می‌توانند به سایت www.Etkaline.ir و یا www.Etkaline.com مراجعه و نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است سایت سوپری فروشگاه نیز به‌زودی فعال خواهد گردید.

فروشگاه اینترنتی اتکا

49