معاون دبیرکل حزب الله لبنان در همایش "هندسه قدرت جهانی": اتحاد جهان اسلام عامل مهم پیروزی در برابر تهدیدها است | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در همایش "هندسه قدرت جهانی":
اتحاد جهان اسلام عامل مهم پیروزی در برابر تهدیدها است
معاون دبیرکل حزب الله لبنان در همایش "هندسه قدرت جهانی" گفت: امروز تکفیری ها خطری بزرگ برای همه جوامع اسلامی اعم از شیعه و سنی به شمار میرود و عامل پیروزی در برابر این تهدید اتحاد است.
به گزارش روابط عمومی همایش بین المللی نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی،شیخ نعیم قاسم در پاسخ به خبرنگار ما مبنی بر اینکه چالش و تهدید پیش روی جهان اسلام چیست، اظهار کرد: امروز تکفیری ها خطری بزرگ برای همه جوامع اسلامی اعم از شیعه و سنی به شمار میرود.
وی افزود: آنچه سبب می شود این تهدید از پیش روی جوامع مسلمان برداشته شود، اتحاد جهان اسلام است و با تکیه بر این اصل می توان در برابر آن تهدید، پیروز شد.
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: آنچه باید بر آن تاکید داشت همین مسئله اتحاد جهان اسلام بوده که با توجه به این مهم می توانیم پیروز میدان باشیم.
گفتنی است همایش بین المللی نقش دنیای اسلام در هندسه قدرت جهانی با حضور جمعی از نخبگان اندیشمندان، رهبران و متفکران جهان اسلام از 32 کشور جهان به مدت 2 روز در مرکز همایش های صدا و سیما در حال برگزاری است.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان در همایش "هندسه قدرت جهانی": اتحاد جهان اسلام عامل مهم پیروزی در برابر تهدیدها است

49