نخستین همایش سراسری «امنیت، اقتدار و پیشرفت» برگزار می‌شود | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

نخستین همایش سراسری «امنیت، اقتدار و پیشرفت» به همت دانشکده امنیت دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)، نخستین همایش سراسری امنیت، اقتدار، پیشرفت به همت دانشگاه افسری امام حسین(ع) روز هفتم دی‌ماه 95 در تالار اندیشه این دانشگاه برگزار خواهد شد.

تجلیل از شهدای امنیت در کنار ارتقای علمی در زمینه مبانی پیشرفت، اقتدار و امنیت، روزآمدسازی دانش تخصصی امنیتی و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی- امنیتی دانشگاه‌ها مراکز علمی و پژوهشگاه‌ها، بهره‌مندی از تجربیات علمی نخبگان، اندیشمندان و خبرگان امنیتی در نشست‌های تخصصی، استفاده از منابع موجود علمی و آموزشی برای بسط نظام آموزشی و جهت‌دهی و اثربخشی منابع و محتوا و متون از اهداف این همایش است.

مفاهیم، مبانی نظری و رویکردها، تهدیدات و بحران‌های امنیتی، تهدیدات امنیتی فضای مجازی، تهدیدات بیوتروریسم، پدافند غیرعامل در برابر تهدیدات امنیتی، حفاظت و حراست و امنیت هوانوری از محورهای اصلی این همایش هستند که اندیشمندان مایل به حضور در آن می‌توانند مقالات خود را در این زمینه‌ها تا چهارم آبان‌ماه 95 به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

  

نخستین همایش سراسری «امنیت، اقتدار و پیشرفت» برگزار می‌شود

49