هراس رژیمِ صهیونیستی از پاسخِ مقاومت | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

هراس رژیمِ صهیونیستی از پاسخِ مقاومت

 

یک منبعِ امنیتی آگاه به بخشِ عربیِ روزنامۀ «ایندیپندنت» گفت: «کابینۀ رژیم صهیونیستی از سفارتخانه‌ها، کنسولگری‌ها و نمایندگی‌هایِ خود در جهان خواسته است تا جوانبِ احتیاط را بیشتر رعایت کنند.»

وی افزود: «کابینۀ رژیم صهیونیستی همچنین از سفیران و نمایندگانِ بلندپایۀ خود خواسته است تا در روزهایِ آینده در خانه‌هایِ خود بمانند و زیاد تردد نکنند.» این منبع تصریح کرد: «رژیم صهیونیستی به شخصیت‌هایِ بلندپایۀ صهیونیستی به‌ویژه رؤسایِ سابقِ دستگاه‌هایِ امنیتی و افسرانِ بلندپایۀ بازنشسته توصیه کرده است که از سفرهایِ غیرضروری خودداری کنند، زیرا بیم آن می‌رود که آسیبی به آن‌ها وارد شود یا ترور شوند.

منابعِ خبریِ صهیونیستی شامگاه سه‌شنبه (5 شهریور 1398) از انتقالِ پناهگاه‌هایِ متحرک به شمالِ سرزمین‌هایِ اشغالی خبر دادند. به نوشتۀ روزنامۀ «جروزالم پست»، «شمعون آران» خبرنگارِ شبکۀ «کان» در توییتی در این زمینه نوشت، همزمان با اوج گرفتنِ تنش بین تل‌آویو با لبنان، سوریه و عراق، انتقالِ پناهگاه‌هایِ متحرک به نقاطِ مختلف در شمال سرزمین‌هایِ اشغالی آغاز شده است.

این در حالی است که ارتش رژیم صهیونیستی صبحِ سه‌شنبه هرگونه رفت و آمدِ غیرضروریِ شهرک‌نشینان در مرزِ لبنان با فلسطین اشغالی را ممنوع کرد. این اقدام از بیمِ واکنشِ محتمل حزب‌الله به تجاوزِ دو پهپادِ صهیونیستی به «ضاحیهِ» بیروت صورت گرفته است. ارتشِ رژیم صهیونیستی از شهرک‌نشینانِ شمالِ سرزمین‌های اشغالی خواسته به پنج کیلومتریِ مرزهای لبنان نزدیک نشوند.

منبع خبر: شبکۀ العالم

هراس رژیمِ صهیونیستی از پاسخِ مقاومت

49