پیام سرلشکر باقری به کشورهای مسلمان | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

شما اینجا هستید

سرلشکر پاسدار محمدباقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ای عید سعید فطر سال 1438 هجری قمری را به فرماندهان و مقامات نظامی کشورهای مسلمان تبریک گفت.

به گزارش فارس، در پیام سرلشکر محمد باقری خطاب به فرماندهان و مقامات علی‌رتبه نظامی کشورهای مسلمان آمده است: با احترام و آرزوی توفیق، پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر، عید بزرگ مسلمانان را به جناب‌عالی و نیروهای مسلح و مؤمن آن کشور تبریک عرض می‌نمایم؛ در این شرایط حساس و بحرانی، جهان اسلام بیش از هر چیز به وحدت کلمه بین مسلمانان نیاز دارد.

این پیام می‌افزاید:‌ بدیهی است آزادی فلسطین عزیز از دست غاصبان صهیونیست، مقابله با تروریسم در همه اشکال آن و مهمتر از همه، مقابله با استکبار جهانی به عنوان سرمنشأ مشکلات و عامل اصلی تفرقه در کشورهای منطقه، باید به طور مستمر مورد توجه دولتمردان جهان اسلام قرار داشته باشد.

این پیام در پایان خاطرنشان می‌کند: فرصت را غنیمت شمرده، آمادگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را برای توسعه و تحکیم همکاری‌های صمیمانه در همه ابعاد با دولت و نیروهای مسلح کشورهای دوست و برادر اعلام نموده و از خداوند متعال برای شما، خانواده محترم و نیروهای مسلح آن کشور، سربلندی و بهروزی مسئلت دارم.

پیام سرلشکر باقری به کشورهای مسلمان

49