راهنمای برگزاری نشست های علمی تخصصی همايش ملي استحكام ساخت دروني قدرت ملي نظام ج.ا.ا | پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه عالی دفاع ملی

شما اینجا هستید

راهنمای برگزاری نشست های علمی تخصصی همايش ملي استحكام ساخت دروني قدرت ملي نظام ج.ا.ا

راهنمای برگزاری نشست های علمی تخصصی همايش ملي استحكام ساخت دروني قدرت ملي نظام ج.ا.ا

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و احترام؛ برابر تصمیمات کمیته علمی همايش ملي «استحكام ساخت دروني قدرت ملي نظام جمهوري اسلامي ايران »که با حضور مسئولان و نمایندگان محترم مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی ارگان¬هاي لشگري و كشوري برگزار گردید، در نظر است تعدادی میزگرد علمی و تخصصی مرتبط با محور « استحكام ساخت دروني قدرت ملي نظام جمهوري اسلامي ايران » به میزبانی مراکز دانشگاهی، آموزشی و پژوهشی ارگان¬هاي لشگري و كشوري برگزار شود.
شرایط و ضوابط برگزاری نشست های علمی تخصصی پشتیبان همايش به شرح زیر اعلام می شود:
1- مدت نشست ها، نصف روز یا حداکثر یک روزه باشد.
2- موضوعات و اساتید هر نشست با هماهنگی و تصویب کمیته علمی باشد.
3- در هر نشست، از استادان و صاحب نظرانی استفاده شود که در حوزه راه کارهای ارتقا استحکام ساخت درونی قدرت نظام دارای ایده، نظر و یا نظریه باشند.
4- میزبان نشست، سخنرانی ها و مذاکرات را پیاده سازی، تدوین، ویراستاری و به دبیرخانه همایش در دانشگاه عالی دفاع ملی ارسال نموده تا مرحله آماده سازی و چاپ کتاب نشست ها تسریع شود.
5- بر گزار کنندگان نشست با توجه به ظرفیت هایی که در اختیار دارد علاوه بر پژوهشگران سازمانی از نمایندگان دیگر دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی همکار در کنگره برای شرکت در نشست های علمی تخصصی دعوت به عمل می آورد. (مشخصات و شماره تماس نمایندگان همکار در دبیرخانه موجود است)
6- به منظور تحقق اهداف نشست ها در دستیابی به راهبردها و راه کارهای استحكام ساخت دروني قدرت ملي نظام جمهوري اسلامي ايران، عناوین مربوطه به شرح گیرندگان تقسیم بندی شده است که جهت برنامه ریزی و پوشش آن ها در میزگردهای علمی تخصصی در جلسه ششم و هفتم کمیته علمی اعلام گردید.
7- برای هماهنگی بیشتر با دبیرخانه کمیته علمی مستقر در دانشكده امنیت ملی دانشگاه، شماره تلفن 27353338 و شماره نمابر 27353535(جناب سرهنگ پاسدار كامران¬فر) اعلام می گردد.
پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما سپاسگذاریم.

حامیان همایش

49