هرکه با رژیم صهیونیستی باشد به سرنوشت آن‌ها دچار می‌شود

تعداد بازدید:۱۵۱۴
هرکه با رژیم صهیونیستی باشد به سرنوشت آن‌ها دچار می‌شود

سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی»، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر روز چهارشنبه (۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) در تجمع مردمی حمایت از مردم فلسطین و مقاومت در میدان امام حسین (ع) تهران طی سخنانی اظهار داشت: «این اولین بار است که دریانوردی و هوانوردی رژیم صهیونیستی با اخلال مواجه شده است و این اولین بار است که همۀ صهیونیست‌ها در پناهگاه قرار دارند و این اولین بار است که آن‌ها خود را در ساحل مدیترانه و در میان دریایی از آتش می‌بینند.»

وی افزود: «همۀ آن رؤیاها باطل شد و همۀ آن کسانی که به این رژیم صهیونیستی متکی شده بودند پشیمان شدند و دوباره روح مقاومت و ایستادگی در پیکرۀ امت اسلام جاری شد و فلسطین از جهان اسلام عبور کرد و قدس در کشورهایی که آنان حامی رژیم صهیونیستی بودند می‌درخشد و مردم در کشورهای اروپایی و آمریکایی از فلسطین حمایت می‌کنند و پرچم فلسطین در قلب کشورهای اروپایی برافراشته شده است.» سردار سلامی تصریح کرد: «قدرت شیاطین عالم ترک خورده است و باور کنید این حقایق زمینی است. این حوادث واقعیت است و صفحۀ زمین در حال تغییر است و فلسطین دیگری به وجود آمده که با موشک می‌جنگد و می‌تواند تمام تأسیسات صنعتی و پایگاه‌های هوایی رژیم صهیونیستی را زیر آتش ببرد. شامگاه سه‌شنبه (۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰) شش پایگاه ارتش این رژیم مورد هدف قرار گرفت. این یک فلسطین جدید است که جهان آن را با قدرت مقدس می‌شناسد.»

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی سرشکسته و افسرده است عنوان کرد: «ارتش این رژیم تنها توانست ۵ دقیقه از عملیات زمینی سخن بگوید و وقتی اراده کرد به غزه نزدیک شود تنها ۵ دقیقه مقاومت کرد و به سرعت بازگشت. ما مثل همیشه حامی عزیزانمان در فلسطین هستیم. بدانید نبرد فلسطین نماد نبرد مسلمانان با مستکبران عالم است. رژیم صهیونیستی نماد تمام جبهۀ استکباری غرب است و اگر آمریکا فرونریخته بود رژیم صهیونیستی این شکست را تحمل نمی‌کرد و شکست رژیم صهیونیستی نماد شکست آمریکا است.» وی اظهار داشت: «امروز جغرافیای فلسطین فقط نوار غزه نیست و قلب همۀ مسلمانان عالم فلسطین است و صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها بین دو شکست هستند که اگر عقب نشینی کنند شکست خورده و اگر ادامه دهند هم شکست خورده‌اند. آن‌ها محکوم به شکست هستند و این نه فقط سرنوشت صهیونیست‌ها است بلکه هرکه با آن‌ها باشد به این درد گرفتار می‌‎شود.»

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: «یمنی‌ها هم توانسته‌اند شکست‌های بزرگی به دشمنان خود وارد کنند و رژیم آل سعود را به تمنا و خواهش برای پایان این منازعه وادار کرده‌اند. این تصویر هر نقطه‌ای است که اثری از قدرت و سیاست آمریکا در آن است و آمریکا امروز در مقابل ایران زانو زده است و این ایران بزرگ است که برای او شرط تعیین می‌کند.» سرلشکر سلامی در پایان گفت: «جان من و فرزندانم و هرآنچه که دوست دارم فدای مردم ایران است. عزیزترین و مقتدرترین مردمی که در مقابل قدرت‌های بزرگ زانو نزد و دشمن را به تسلیم وادار کرد شما هستید و میدان از آن شما است پیش بروید که صحنه از آن شما است و دشمنانتان در حال عقب نشستن هستند.»

منبع خبر: پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

کلید واژه ها: رژیم رژیم صهیونیستی فلسطین شکست صهیونیستی آمریکا قدرت


نظر شما :