مجموعه ی صنعت دفاعی در ترسیم آینده ایرانِ مقتدر نقش بسزا و مسئولانه دارد

مجموعه ی صنعت دفاعی در ترسیم آینده ایرانِ مقتدر نقش بسزا و مسئولانه دارد

۲۱ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۱ کد : ۶۱۶۶ اخبار دفاعی اخبار نیروهای مسلح اخبار اصلی
تعداد بازدید:۱۱۰۹
مجموعه ی صنعت دفاعی در ترسیم آینده ایرانِ مقتدر نقش بسزا و مسئولانه دارد

امیر سرتیپ آشتیانی در روز شنبه (۲۰ فروردین ۱۴۰۱) با حضور در جمع کارکنان این سازمان، ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی عبادات و توفیق بهره گیری از برکات و فیوضات ماه مبارک رمضان، طی سخنانی اظهار داشت: خداوند بزرگ را شاکریم در کشوری مشغول خدمت هستیم که تحت رهبری ولی فقیه بوده و نظام آن بر پایه حکومت و سیره معصومین (علیهم السلام) بنا شده است.
وی چنین حکومتی را بازتاب ایثارگری ها، فداکاری ها و ثمره خون شهداء در طول تاریخ دانست و گفت: جمهوری اسلامی توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و به پشتوانه ملت شریف و انقلابی ایران ایجاد و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به درختی تنومند تبدیل گردیده و این نعمت بزرگی است که در عصر کنونی خدای متعال برای ما به ودیعه گذاشته است و باید قدردان آن باشیم.
امیر سرتیپ آشتیانی با بیان اینکه نیروهای مسلح به عنوان سربازان ولی امر مسلمین نقش بسزایی در تقویت جامعه اسلامی دارند افزود: ریشه و فرهنگ ما برگرفته ازفرهنگ عاشورایی است، لذا مجموعه ی صنعت دفاعی در ترسیم آینده ایران مقتدر و دستیابی به اهداف متعالی نقش بسزا و مسئولانه ای خواهد داشت.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همچنین با تأکید بر نقش موثر تک تک کارکنان مجموعه دفاعی در پایداری و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به نهادینه شدن اندیشه دین محوری، خودباوری و خود اتکایی در بدنه ی صنعت دفاعی به معنای واقعی کلمه، اقدامات و مأموریت های این سازمان با تفکر، انضباط و اثر بخشی بهتری انجام و اهداف راهبردی آن محقق می گردد.
امیر سرتیپ آشتیانی در ارتباط با اینکه چشم مظلومان عالم و مستضعفان دنیا به نظام اسلامی است گفت: امروز تفکر اسلامی، مقاومت و ایستادگی جامعه ی اسلامی در برابر ظلم در دل ملت های جهان ریشه دوانیده و زمینه های ایجاد و توسعه تمدن نوین اسلامی مهیا شده است.

وی اضافه کرد: تأمل و تفکر در تمام شئون زندگی فردی، خانواده، جمعی و محیط سازمانی جاری است و به عنوان مرکبی راهوار می تواند ما را به مقصد برساند و تعالی بخش انسان باشد. در همین رابطه قرآن، روایات و علمای دین توصیه های جدی به «تفکر» دارند.

منبع خبر: پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

کلید واژه ها: اسلامی تفکر امیر امیر سرتیپ امیر سرتیپ آشتیانی رهبری ایران نیروهای نیروهای مسلح


نظر شما :