وارد مرحله جدیدی از نبرد با دشمن صهیونیست شده‌ایم

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۶ کد : ۳۴۴۲ اخبار راهبردی اخبار سیاسی اخبار منطقه ای
تعداد بازدید:۱۲۵۳
وارد مرحله جدیدی از نبرد با دشمن صهیونیست شده‌ایم

«اسماعیل هنیه»، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس روز سه‌شنبه (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) در سخنانی گفت که به مقاومت فلسطین در غزه که بلافاصله درخواست یاری قدس را لبیک گفت، درود می‌فرستد. وی تصریح کرد: «همۀ فلسطینیان برای دفاع از قدس و مسجدالاقصی به پا خواستند و غزه نیز به دفاع از قدس پایبند است.»

هنیه افزود: «ما در نبرد قدس پیروز شدیم و اکنون وارد مرحله جدیدی از نبرد با دشمن صهیونیست شده‌ایم.» رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: «نظامیان صهیونیست و شهرک‌نشینان را مجبور به عقب‌نشینی از مسجد الاقصی کردیم. امروز موازنۀ قدرت جدیدی برقرار شده که از محوطه‌های مسجد الاقصی و قدس آغاز می‌شود.» وی تصریح کرد: «غزه امروز در برابر قلدری دشمن صهیونیستی و توطئه‌های آن ایستاده و نظریه پیوند ملی، سیاسی و دینی بین تمامی اراضی فلسطینی با مسجد الاقصی را تثبیت کرد.» هنیه گفت: «ما از موضع قدرت با ملت خود سخن می‌گوییم، چرا که این ملت دست بالا را دارد. ملت فلسطین با تمامی اقشار و جریان‌ها در این نبرد در جبهه‌ای واحد قرار گرفته است.»

رئیس دفتر سیاسی حماس افزود: «ما از موضع قدرت با ملت خود سخن می‌گوییم، چرا که این ملت دست بالا را دارد. ملت فلسطین با تمامی اقشار و جریان‌ها در این نبرد در جبهه‌ای واحد قرار گرفته است. ملت فلسطین دیگر اجازۀ تجاوزات دشمن صهیونیستی علیه قدس و مسجد الاقصی را نمی‌دهد.» وی ادامه داد: «تمامی تلاش‌ها برای عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی و ترویج فرهنگ شکست و تسلیم در برابر این رژیم، در برابر پایداری و مقاومت ساکنان قدس به شکست کشیده شد. پیام ما همیشه مشخص است، ما هرگز قدس را تنها نمی‌گذاریم و پشت مقاومت را خالی نمی‌کنیم.» اسماعیل هنیه گفت: «ما به وظیفه خود در قبال قدس عمل می‌کنیم و هرگز نمی‌توانیم با وجود طرح‌ها و توطئه‌های دشمن آرام بنشینیم. غزه هرگز در برابر آنچه در قدس می‌گذرد، ساکت نمی‌نشیند.»

منبع خبر: شبکۀ العالم

کلید واژه ها: قدس ملّت ملت فلسطین دشمن دشمن صهیونیستی نبرد غزه مسجد مسجد الاقصی


( ۱ )

نظر شما :